خدمات زمینی پرواز

 بخش هندلینگ فرودگاهی صبا به عنوان اولین مرکز خدمات فرودگاهی هوشمند در ایران را در پروازهای این شرکت ارائه نماید. ما با ارائه طیف گسترده ای از خدمات قابلیت فراهم سازی یک پکیج فراگیر به پروازهای هواپیمایی صبا هستیم تا نقش خویش را به عنوان یک شریک راهبردی در کلیه پروازهای داخلی و خارجی ایفا نماییم .

هندلینگ پروازی صبا به زودی در 20 فرودگاه جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمات زمینی به پروازهای هواپیمایی صبا مشغول می شود که امروزه به عنوان بزرگ ترین شرکت خدمات زمینی از نظر حجم ارائه خدمات و گستره ی محل فعالیت می باشد . هوشمند سازی و همگام سازی فعالیت ها و نوع ارائه خدمات برابر توافق نامه های بین المللی ما را قادر ساخته است تا هر منطقه خاص از خدمات خویش را تعریف نموده و خواسته های پروازهای خویش را تکریم بخشیم . این موضوع سبب می گردد تا در نهایت مسافرین هواپیمایی صبا که جامعه مشترک بین طرفین است نیز به نوبه خویش از خدمات استاندارد استفاده نماید .

سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی مرکز خدمات هوانوردی صبا را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید. 

ارتباط با پشتیبانی سامانه خدمات هواپیما صبا

آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان اداری صبا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9938504687(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


چاپ   ایمیل