خدمات چارتر هواپیما جت

با توجه به محدود شدن پروازهای ایرلاین های داخلی و خارجی به مقاصد داخلی و خارجی سرویس اجاره هواپیمای اختصاصی جهت برآورده کردن نیاز مسافران VIP توسط واران راه اندازی شده است از این رو اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از این سرویس منحصر بفرد استفاده کنند. برخلاف تصور خیلی از مسافران این سرویس از مبدا ایران به سایر کشورها و شهرهای داخلی امکان پرواز دارد. این جت به صورت کاملا VIP دیزاین شده است و مسافر بر اساس نیازی که دارد می تواند از امکانات آن استفاده کند.

هزینه پرواز

هزینه های پروازی جت اختصاصی به صورت دلاری محاسبه و دریافت می شود. هزینه در مسیرهای داخلی و خارجی بر اساس شهر و یا کشور متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که هزینه های پرواز با این جت به نسبت شرکتهای خارجی چارترکننده پرواز اختصاصی پایین تر و قابل رقابت است. در حال حاضر تعدادی از شرکتهای خصوصی و مسافران خاص به صورت ماهیانه و سالیانه از این سرویس استفاده می کنند. همچنین محدودیتی در استفاده از این پرواز برای اشخاص حقیقی و حقوقی نیست. شرکت واران با افتخار پذیرای مهمانان محترم داخلی و خارجی است. مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد است و در صورتی که مسافر حتی پرواز خارجی داشته باشد از cip فرودگاه مهرآباد انجام می پذیرد. 

مراحل استفاده از هواپیمای اختصاصی: 
  • ارسال درخواست اجاره جت اختصاصی با ذکر مسیر پروازی با جزئیات یک هفته قبل (رفت و برگشت و توقف)
  • بررسی درخواست اجاره جت توسط شرکت و اعلام نرخ 
  • پرداخت کامل وجه و انجام مراحل اداری پرواز
  • پرواز در روز مشخص شده 

جت اختصاصی دارای دو نفر خلبان و یک مهماندار است.
مدل هواپیما چلنجر و سال ساخت آن 2001 است.
هواپیما دارای 8 نفر ظرفیت می باشد.
پذیرایی به صورت وی آی پی توسط مهماندار با وعده های غذایی انجام می شود.
مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد و از مسیر اختصاصی و لانج ویژه انجام می شود.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست چارتر پرواز به پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید.

سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی مرکز خدمات هوانوردی صبا را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید. 

ارتباط با پشتیبانی سامانه خدمات هواپیما صبا

آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان اداری صبا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9938504687(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


چاپ   ایمیل