با ما همراه باشید

پل ارتباطی شما با ما

Please make sure that, re-captcha pluging is enabled

دفتر مرکزی ایران

  • 21-91011132(98+)
  • 993-8504687(98+)

آدرس

دفتر مرکزی: ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان صبا طبقه چهار واحد هشت : 
کد پستی: 78721-6488

ایمیل

  • مکاتبات:info@taviation.ir
  • پشتیبانی:support@taviation.ir
  • همکاری:job@taviation.ir

ساعت کاری

  • شنبه تا چهار شنبه  9AM to 17PM
  • پنجشنبه  09AM to 14PM
Image

چشم انداز خدمات هواپیما

سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا

مدیریت خدمات پرواز داخلی و خارجی
سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا برای ایجاد و توسعه تکنولوژی در صنعت هوانوردی ایران دو فرایند مشخص می توان در نظر گرفت . از یک سو، فرایندی که از دانش علمی آغاز می شود و کاربردهایی عملی به دنبال دارد که می توان در اختیار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی قرار داد و از سوی دیگر، فرایندی  که با گردآوری دانش تجربی در سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا آغاز شده است و با در اختیار قرار دادن برای این مجموعه ها بهترین ساختار خدمت رسانی را ایجاد می نماید و در تلاش است ساختار خدمات رسانی صنعت هوانوردی را به صورت کامل هوشمند سازی نماید.
Image

خدمات پشتیبانی سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا

در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو کاربران خود هستیم

سامانه یکپارچه خدمات هواپیما صبا در قالب امور مشاوره، اجرایی ، مالی و مشارکت نیز فرایندها یا روش های مورد استفاده در خلق امور اجرایی و سرمایه گذاری مالی جدید متبلور می شود.
این مجموعه، شبکه یکپارچه عام با هدف شناخت و ایجاد راه حل های عمومی برای حل مسائل و مشکلات صنعت هوانوردی ایران است که بر اساس توانایی کاربرد مؤثر آن پذیرفته شده است . سامانه تجاری و خدماتی ما، دانشی خاص است که هدف آن حل مسائلی ویژه در هوانوردی است که به صورت موردی و بر اساس نیازهای به وجود آمده در صنعت هوانوردی و عمومی را پاسخ دهد .
در حالی که تکنولوژی و تکنیک در گروه عملیاتی و سرمایه گذاری صبا به دانش فنی و مالی یعنی نتایج عملی مربوط می شوند . پذیرش و اجرای پروژه ها نیز بر اساس معیارهای ارتقاء سطح کیفی خدمات هوانوردی صورت می گیر.

21-91011132(98+)
993-8504687(98+)

info@taviation.ir support@taviation.ir

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات هوانوردی راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم و ارائه دهیم. ما برای دسترسی آسان به خدمات و به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.