به سایت هلدینگ هوانوردی آراد اولین مرکز هوشمند خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr


کالایی در سبد نیست

دوره های آموزشی تایپ هواپیما

برگزاری دوره های تایپ هواپیما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

یکی از دغدغه های خلبانان، مهندسان و تکنسین های شاغل در صنعت برگزاری تایپ هواپیماها و آمادگی برای آزمون های تایپ های هواپیماهای مختلف است، چراکه ممکن است بانک سوال جامعی برای این آزمون ها در دست نداشته باشند.

از این رو مرکز آموزش هوانوردی آسمان با همکاری مجموعه های مربوطه اقدام به برگزاری تایپ و طراحی سوالات تایپ های هواپیماهای مختلف قرار گرفته که با بانک سوال جامع خود میتواند شما را در این آزمون تخصصی یاری کند. کلیه سوالات تایپ هواپیما بر اساس ATA Chapters  دسته بندی شده اند.

 

 • تایپ هواپیما
  • Boeing 737
  • Airbus 310
  • Airbus300-600
  • Airbus320
  • MD

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری  در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی و فرودگاهها ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت حضوری ، آنلاین و تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9228516799(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

Search