به سایت هلدینگ هوانوردی آسمان خوش آمدید.

faarenfrderuestr

کالایی در سبد نیست

جذب اسپانسر مالی هوانوردی

فراخوان جذب اسپانسر مالی در هوانوردی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آسمان بیش از دو سال فعالیت در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری هوانوردی و با ایجاد بستر فرصت های تجاری در بازارهای بین المللی هوانوردی فعالیت دارد. مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آسمان با بکارگیری متخصصین مجرب و شناخت بازارهای هدف، خدمات متنوعی را با منشاء کمک به صنعت هوانوردی داخلی ایجاد نموده که موفق به حفظ رضایت مشتریان گردیده است و درحال توسعه بخش های خود در محیطی علمی، تجاری و سالم با هدف ارتقاء سطح کیفی و خدماتی شرکتهای هواپیمایی بزرگ و کوچک و رفع نیاز های مالی و مشاوره ای و همچنین شکستن مرز های جغرافیایی در بازار بین المللی، تبادل فرهنگی ، فناوری و چگونگی استفاده و از خدمات ایجاد نموده.

پتانسیل های فراوانی جهت توسعه فعالیت های این مجموعه در داخل و خارج از کشور در پروژه های خدماتی و عملیاتی در صنعت هوانوردی و علمی و تحقیقاتی وجود دارد. مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آسمان جهت استفاده از فرصت های پیش رو، اقدام به جذب اسپانسر مالی نموده است.

حضور در عرصه جهانی برای حامیان مالی

بهترین فرصت های ایده آل جهت حمایت مالی در پروژه ها و تحقیقات در صنعت هوانوردی و در حال توسعه است، با پتانسیل های ویژه و متعدد در حوزه هوانوردی اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار می نماید. متقاضیان می توانند از موقعیت های مختلفی در سطح ملی و بین المللی برخوردار شوند.

قابل توجه حامیان مالی:

کلیه شرکت ها و کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی، نمایندگی شرکت های بزرگ تجاری و تولیدی داخلی و خارجی، بانکها و موسسات اعتباری و مالی و شرکت های صادراتی، تولیدی، تجاری و همچنین افرادی که تمایل دارند برندشان در سطح جهانی و بین الملل مطرح و معرفی شود میتوانند همکاری لازم را با مجموعه داشته باشند.

خدمات مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آسمان به اسپانسر

متقاضیان می توانند جهت حمایت مالی، ابتدا پروژه مورد نظر را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هر یک از پروژه ها متناسب با شرایط عملیاتی خود از موقعیت های مختلفی در سطح ملی یا بین المللی برخوردار بوده و به لحاظ اثر تبلیغاتی و قدرت معرفی اسپانسر متفاوت می باشند که در نتیجه میزان مبلغ مورد نیاز جهت حمایت مالی هر پروژه نیز به معیارهای فوق بستگی دارد. حامیان پس از عقد تفاهم نامه و پرداخت مبلغ تعیین شده به مدت یکسال یا بیشتر از خدمات ذیل بهره مند می گردند.

  • معرفی بعنوان حامی مالی در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای علمی در داخل و خارج از کشور
  • ذکر نام حامی در اطلاع رسانی ها و اخبار احتمالی پروژه های مربوطه
  • معرفی برندینگ حامی در مجموعه های طرف قرارداد مجموعه به صورت استند و بروشور
  • درج لوگو و نام حامی به عنوان اسپانسر در کليه کاتالوگ‏ها و پوسترها مرتبط
  • تبلیغات در بخش های مختلف سایت به عنوان حامی مالی
  • ایجاد صفحه اختصاصی اسپانسر در سایت

ما شرایط خوبی را برای شما فراهم کرده ایم

فرصت های ایده آلی پیش روی شماست و حامیان ما می توانند به راحتی در سطح بین المللی معرفی و برندینگ شوند.

پروژه های در حال توسعه

امروزه علیرغم گسترش جوامع و توسعه مدرنیته هوانوردی بسیاری از نیازهای افراد بدون پاسخ مانده که با انجام تحقیقات دقیق می توان راه حل های مناسبی را برای تامین این نیازها شناسایی نمود. تامین آرامش و سلامت تجاری به عنوان یکی از بالاترین اولویت های مجموعه ها، و اطمینان خاطر از سرویس دهی مناسب و پشتیبانی شبانه روزی، لازمه جلب اعتماد ایشان و موفقیت پروژه های تعریف شده می باشد.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات مشاوره و سرمایه گذاری به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت کاربران و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

 

با تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر از انتظار برآورده نماییم.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان هلدینگ هوانوردی آسمان طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9227170721(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید