به سایت هلدینگ هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

خدمات حواله جات ارزی

خدمات ارائه حواله جات ارزی هوانوردی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر به دنبال روشی امن برای تبادل وجه کالا در بازرگانی بین المللی هستید . اگر از پیچیدگی های انتقال پول و کالا خوبمطلع نیستید، اگر تبدیل واحد های پولی و نوسانات نرخ ارز را به خوبی نمی دانید ، اگر سابقه فعالیت بازرگانی ندارید، با مشاوران مالی و ارزی گروه هوانوردی آراد ریسک های انتقال و حوالجات ارزی خود را کاهش دهید.

به طور معمول روش های پرداخت خارجی به دو دسته تقسیم می شوند:

روش هایی که ریسک و هزینه ها به فروشنده تحمیل می شود ( روش حساب باز، روش برات ساده، روش برات اسنادی) و روش هایی که خریدار مجبور به قبول ریسک و هزینه هاست.(روش پیش پرداخت،د روش تعهد پرداخت بانک، روش اعتبار اسنادی)

از دید علمی تر روش های پرداخت با توجه به نقش های طرفین به 4 دسته کلی ذیل تقسیم می گردند.

انتقالات بانکی و حواله ای REMMITTANCE

پرداخت توسط چک های بانکی

وصول اسنادی

اعتبارات اسنادی

کارمزدها و هزینه های انتقال پول در تجارت بین المللی

شاید یکی از مهم ترین مسائلی که همیشه در انتخاب روش پرداخت تاثیر می گذارد، هزینه ها و کارمزدهای هر روش باشد.

برای هر گونه خدماتی تعرفه های استاندارد و معین شده ای وجود دارد که معمولا بانک ها تحت عنوان terms and condition  روی وب سایت خود قرار می  دهند

روش انتقالات بانکی و حواله ای

فرآیند پرداخت از طریق انتقالات بانکی و حواله ای در هر دو روش حساب باز (در این روش فروشنده پس از ارسال کالا منتظر دریافت وجه کالا می ماند)و پیش پرداخت با حداقل تشریفات و پیچیدگی صورت می پذیرد و از نهادهای مالی مثل بانک ها و صرافی ها جهت انتقال پول استفاده می شود.

حواله ارزی چیست؟ (remittance)

جهت ارسال ارز از طریق یک بانک به حساب فرد یا شرکت در بانک مقصد از حواله ارزی استفاده می گردد.

مراحل انتقال پول در حواله ارزی:

کسب اطمینان ازاینکه بانک مقصد دارای کدرهگیری یاسوییفت معتبرمی باشد

تعیین واحد پولی  معادل آن رابرمبنای واحدپول بانک مبداجهت ارسال حواله تحت عنوان حواله تحویل بانک می دهد

حواله های فوق از طریق بانک ثالثی ( که بر مبنای واحد پول ارسالی متغیر می باشد) به بانک مقصدمی رسدوبسته به نوع حساب شخص یاشرکت دربانک مقصدبه واحدپول رایج تبدیل شده ویادرحساب ارزی وی/شرکت ثبت می شود.

جهت بهره مندی از خدمات حواله ارزی در گروه مالی هوانوردی آراد اطلاعات زیر لازم است ارائه گردد:

نوع ارز

مقدار ارز

تاریخ ارسال وجه

نام بانک گیرنده

مشخصات سویفتی بانک ذی نفع؛

شماره حساب گیرنده حواله یاIBAN NUMBER؛

مشخص کردن دلایل صدور حواله؛

آدرس پستی، شهر

حواله ارزی سوئیفت –

سوئیفت کد ( Swift Code ) یک نوع علامت انحصاری برای شناسایی بانک ها است.این کد برای انتقال وجه بین بانک ها ، خصوصا انتقال وجه بین المللی و ارسال حواله ارزی استفاده می شود ، همچنین بانک ها با استفاده از بستر سوئیفت به یکدیگر پیغام می دهند.

حوالجات ارزی وسترن یونیون

انتقال وجه و حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی تحت مدیریت مالی گروه هوانوردی آراد انجام می شود. با استفاده از حواله وسترن یونیون لازم نیست فرد گیرنده دارای حساب بانکی در کشور مقصد باشد. تنها کافیست با پاسپورت و کد امنیتی ( MTCN) خود به یکی از دفاتر گروه هوانوردی آراد در خارج از ایران مراجعه کند و مبلغ را دریافت کند.

برای سفارش حواله بانکی SWIFT یا Wire Transfer یا(Telegraphic Transfer) TT، با واحد مالی گروه هوانوردی آراد تماس حاصل نمایید.

گروه هوانوردی آراد تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران و سرمایه گذاران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی و مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری در زمینه هوانوردی کشور بوده و این تلاش ها ما را یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی گروه هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Search