به سایت هلدینگ هوانوردی آراد اولین مرکز هوشمند خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr


کالایی در سبد نیست

ارائه خدمات ارزی هوانوردی

ارائه خدمات ارزی در هلدینگ هوانوردی آراد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ارائه خدمات ارزی برای همکاری و مشارکت با مجموعه های هوانوردی

 

خرید و فروش ارز

  •  خرید و فروش و تبدیل ارزهای معتبر دنیا و سایر ارزهای عرضه شده در بازار بین بانکی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با نرخهای تعیین شده دراداره کل خارجه برای بازرگانان و افراد عادی طبق بخشنامه ها و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
  • خریداری ارز مازاد از مجموعه های هوانوردی و صادرکنندگان و فروش آن به متقاضیان ارز برای مقاصد تعیین شده در بخش سوم مقررات ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

حوالجات ارزی

مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آراد  با توجه به عضویت فعال در زمینه مالی و سرمایه گذاری هوانوردی و بر اساس قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین مقررات پولشویی آمادگی صدور حواله های ارزی عهده سایر بانکهای خارجی یا داخلی و قبول و کارسازی حوالجات وارده از بانکهای کارگزار داخلی یا خارجی را دارند. خدمات حواله جات برای ثبت سفارش هایی که مجوز ورود کالا دارند و قبلاًً کد تخصیص ارز از مرکز مبادلات ارز گرفته اند و یا حواله هایی که از محل حسابهای ارزی مشتریان باشد از طریق سیستم بانکی و یا از طریق صرافی های مجاز با هماهنگی قبلی شعبه با اداره کل خارجه انجام می شود.

تسهیلات ارزی

  • اعطای تسهیلات برای پروژه هایی که توجیه اقتصادی دارند با استفاده از تسهیلات ویژه هوانوردی
  • اعطا تسهیلات به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی
  • تسهیلات ارزی برای هتلها، صنعت توریسم و دیگر پروژه های سرمایه گذاری در این بخش
  • توسعه صنعت هوانوردی و سایر خدمات مربوط به هوانوردی با استفاده از تسهیلات خارجی
  • تسهیلات ارزی برای پروژه های نوسازی و بازسازی ناوگان و تجهیزات هوانوردی ارائه می گردد.
  • تامین منابع ارزی در داخل و خارج از کشور برای شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی

ضمانتنامه های ارزی

این مجموعه آمادگی دارد تا نسبت به صدور انواع ضمانتنامه های ارزی صادراتی و وارداتی، بنا به درخواست متقاضیان با همکاری موسسات مالی و بانکی دارای مجوز در کشور اقدام نماید. ضمانتنامه های صادراتی ، صدور انواع ضمانتنامه های حسن انجام کار ، پیش پرداخت، استرداد کسور وجه الضمان ، خرید هواپیما و قطعات و شرکت در مناقصه برای تولیدکنندگان کالاها(صنعتی ، کشاورزی ، معدنی و ...) ، صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ، قراردادهای داخلی و سایر ضمانتنامه های مجاز را شامل می گردد. ضمانت نامه های وارداتی صدور انواع ضمانتنامه های حسن انجام کار، پیش پرداخت، شرکت در مناقصه، استرداد کسور وجه الضمان، بنا به درخواست فروشندگان /پیمانکاران خارجی در مقابل تضمین بانکهای کارگزار به نفع خریداران/کارفرمایان ایرانی را شامل می گردد.

 

بروات اسنادی

واحد های ارزی مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آراد  آمادگی دارند به منظور انجام واردات مورد نیاز هواپیما، قطعات و لوازم جانبی هواپیما  برای شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی از طریق ثبت بروات اسنادی اقدام کنند و در زمینه واردات قطعه و ناوگان به داخل ایران همکاری نماید.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری  در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی و فرودگاهها ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت حضوری ، آنلاین و تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9228516799(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

Search