به سایت هلدینگ هوانوردی آراد اولین مرکز هوشمند خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr


کالایی در سبد نیست

کارت پرواز هوشمند فرودگاهی

طراحی کارت پرواز هوشمند ویژه فرودگاه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در طراحی جدید برای کارت‌های پرواز هواپیما، یک کارت هوشمند، حاوی اطلاعات کامل پرواز به صورت آنلاین در نظر گرفته شده که در صورت تغییر در اطلاعات، مانند تأخیر یا کنسل شدن پرواز، به صورت خودکار توسط گیرنده‌های این کارت، اطلاعات را به مسافر نشان خواهد داد. اما این کارت توانمندی‌های دیگری نیز دارد! نوار کناری این کارت، قابل جداسازی است و به اندازه‌ مچ دست شما طراحی شده است. در دو سوی این نوار، دو دکمه‌ مغناطیسی وجود دارد که در صورت اتصال با یکدیگر، به عنوان باتری (یکی قطب مثبت و دیگری منفی) فعال شده و روی این نوار، اطلاعات دیجیتالی نشان داده خواهد شد. این اطلاعات شامل ساعت، تاریخ و مشخصات پرواز است که در طول سفر برای شما مفید خواهند بود.

هلدینگ هوانوردی آراد با طراحی و عملیاتی نمودن اولین کارت هوشمند هوانوردی که قابلیتهای بالایی داردو این امکان را به مسافران میدهد تا بتوانند کلیه خدمات مورد نیاز خود را در فرودگاه با استفاده از این کارت بدون محدودیت دریافت نمایند و دیگر نیازی به دریافت کارت پرواز کاغذی ندارند و با استفاده از این کارت پرواز مغناطیسی در کلیه پروازها استفاده نمایند و کلیه اطلاعات پرواز مسافر در این کارت ثبت شده و کلیه امور پروازی از طریق این کارت انجام می گردد و کلیه اوپراتورهای فرودگاهی میتوانن در لحظه از موقعیت مسافر اطلاع پیدا نموده و مسافران را مدیریت و هدایت نمایند.

 

با راه اندازی سیستم کارت پروازهای آنلاین و هوشمند برای پروازهای داخلی و خارجی وپوشش دهی فرودگاه های کشور در راه است

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری  در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی و فرودگاهها ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت حضوری ، آنلاین و تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9228516799(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

Search