به سایت گروه هوانوردی آراد اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr


کالایی در سبد نیست

تماس گروه هوانوردی آراد

درخواست پشتیبانی در هر ساعت بدون محدودیت

ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود در مورد گروه هوانوردی آریانا

گروه هوانوردی آریانا در صنعت هوانوردی ایران در تلاش است بتواند بهترین خدمات را برای امور اجرایی شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و فرودگاهی ارائه نماید و با ورود به خدمات لیزینگ  و فروش هواپیماهای تجاری نموده است و با افزایش سریع بهره برداری برای مجموعه های هوانوردی روبرو شده است زیرا مزایایی را برای پرداخت هزینه های خرید ، انعطاف پذیری در ترکیب ناوگان همراه با کاهش خطرات یک سرمایه گذاری بزرگ به حاملان ارائه می دهد.
از آنجا که شرکت های هواپیمایی به دنبال بهینه سازی استراتژی های ناوگان خود و دستیابی به اهداف مالی خود هستند ، ارائه خدمات و لیزینگ یک ابزار ضروری عملیاتی ، مالی و مدیریت ریسک است.
گروه هوانوردی آریانا به عنوان یک رابط ارائه خدمات و فروش با خدمات کامل ، خدمات گسترده ای را به شرکت های هواپیمایی از فروش عملیاتی سنتی ، تمدید ناوگان و تأمین مالی سازمان یافته ارائه می دهد. تیم جهانی متخصص متشکل و باتجربه ما می تواند حتی منحصر به فردترین نیازهای خدماتی و  ناوگان را برطرف کند.
باتوجه به گستردگی کشور ایران و ایجاب رشد و تحرکات اقتصادی در کشور و درنتیجه نیاز به گسترش و توسعه حمل و نقل، به‌ نظر می‌رسد تعداد فرودگاه‌‌های اقتصادی و دارای پروازهای کافی و مناسب در کشور کم است. از سوی کارشناسان و مسوولان راهکارهای متعدد ومتفاوتی برای فعال شدن فرودگاه‌های غیراقتصادی کشورارائه شده که با توجه به کمبود پروازهای اقتصادی به‌عنوان یکی از عوامل اصلی و همچنین مباحث بعد از برجام و پیگیری قراردادهای جدید مبنی بر خرید هواپیما ازسوی دولت روش‌های تامین مالی هواپیما از طریق صنعت لیزینگ اهمیت بسزایی پیدا کرده است.

2191010209(+98)

تماس رایگان با مشاوران

شنبه -پنجشنبه : 9 - 16

همراه شما هستیم

37,425 مشترک

به ما اعتماد کردند

ما تیم پشتیبانی گروه هوانوردی آریانا هستیم

پشتیبان شما در تمامی مراحل اجرایی پروژه های هوانوردی

 گروه هوانوردی آریانا برای ایجاد و توسعه تکنولوژی در صنعت هوانوردی ایران دو فرایند مشخص می توان در نظر گرفت . از یک سو، فرایندی که از دانش علمی آغاز می شود و کاربردهایی عملی به دنبال دارد که می توان در اختیار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی قرار داد و از سوی دیگر، فرایندی  که با گردآوری دانش تجربی در گروه هوانوردی آریانا آغاز شده است و با در اخیار قرار دادن برای این مجموعه ها بهترین ساختار خدمت رسانی را ایجاد می نماید و در تلاش است ساختار خدمات رسانی صنعت هوانوردی را به صورت کامل هوشمند سازی نماید..
  • تامین انواع قطعات انواع هواپیماهای تجاری و شخصی
  • تامین لوازم جانبی و ارتقا قطعات هواپیماهای تجاری و شخصی
  • هوشمند سازی شرکتهای هواپیمایی و هوانوردی و فرودگاه
  • ارائه خدمات مالی و ارزی برای مجموعه های هوانوردی
  • خدمات رسانه و تبلیغات مجموعه های هوانوردی و گردشگری
  • خرید و فروش انواع هواپیماهای تجاری و شخصی
  • اجاره انواع هواپیما و بالگرد تجاری و شخصی
  • تامین قطعات و لوازم جانبی هواپیما و بالگرد
  • تعمیر قطعات و تعویض و پشتیبانی محصولات
  • مشاوره و بازرسی و ارزیابی هواپیما و بالگرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Search