به سایت هلدینگ هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

کارت طلایی VIP سیمرغ

درخواست کارت هوشمند طلایی VIP کلاس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی کارت هوشمند طلایی VIP کلاس سیمرغ :

کارت هوشمند سیمرغ یک کارت مغناطیسی بانکی که با مشارکت بانک ملت به اندازه یک کارت اعتباری با  ضریب امنیتی بالا با قابلیتهای ویژه می باشد که از طریق این کارت میتوانید از خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری، رفاهی ، آموزشی و پزشکی و خدمات مسافران و مهاجرتی صبا، مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ و هواپیمایی صبا و سایر خدمات مجموعه های تحت پوشش هلدینگ هوانوردی سیمرغ را بدون محدودیت و در کمترین زمان در سراسر کشور خدمات دریافت نمایید. در کارت هوشمند سیمرغ اطلاعات از قبیل اطلاعات خدمات دریافتی از مجموعه های رفاهی و گردشگری و هوانوردی تحت پوشش مجموعه ، کارت باشگاه کاربران گروه هوانوردی سیمرغ و گروه هواپیمایی صبا و بلیط دریافت خدمات از مجموعه های تفریحی و فرهنگی و گردشگری، رزرو هتل و مراکز اقامتی داخلی و دریافت تخفیفات از مراکز طرف قرارداد مجموعه است که به صورت آنلاین میتوانند خدمات دریافت نمایند .اطلاعات کاربر بر روی کارت هک شده است به همین دلیل می توان از این کارت به عنوان کارت شناسایی سیستمی استفاده نمود.استفاده از این کارت در تمام زیر مجموعه های گروه شرکتهای هواپیمایی صبا و هوانوردی سیمرغ و مجموعه های فرودگاهی، گردشگری اقامتی و خدماتی متصل به سیستم کارت هوشمند سیمرغ قابل استفاده می باشد .

 

خدمات تحت پوشش کارت هوشمند سیمرغ:

-خدمات رزرو هتل های داخلی و خارجی

- خدمات رزرو پروازهای داخلی و خارجی و VIP

- خدمات رزرو Cip فرودگاههای داخلی و خارجی

- خدمات رزرو تورهای داخلی و خارجی و نمایشگاهی

- خدمات رفاهی و تفریحی کاربران در داخل و خارج ایران

- خدمات دوره های آموزشی در زمینه های مختلف با تخفیف و رایگان برای کاربران

- خدمات مشاوره ومعاینات پزشکی و بیمارستانی کاربران در داخل و خارج ایران

- خدمات رزرو امور فرودگاهی و تشریفات فرودگاهی داخلی و خارجی کاربران

- خدمات رزرو ترانسفر های تشریفاتی، عمومی و گردشگری

- خدمات حمل بار مسافر  و اضافه بار در پروازهای داخلی و خارجی کاربران

- خدمات اداری امور مهاجرتی و خدمات سفارت کاربران

- خدمات ویزا و وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت کاربران

- خدمات تسهیلات بانکی  به کاربران فعال

- خدمات Vip و Cip به کاربران در پروازهای داخلی و خارجی

- خدمات بیمه حوادث رایگان کاربران پوشش و سرویس های بیمه عمومی و خدماتی کاربران

 

کارت هوشمند سیمرغ یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب
همه قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه با کارت هوشمند سیمرغ امکان‌پذیر است.( این خدمت به زودی فعال میگردد و در اختیار کاربران قرار میگیرد)

برگشت نقدی
با برگشت نقدی، درصدی از مبلغ خرید (بابت هر نوع خرید و یا دریافت خدمات) به کارت هوشمند سیمرغ شما بازمی‌گردد.

مراکز خدمات از هر رنگ، در هر جا
لیست مراکز خدمات متنوع کارت هوشمند سیمرغ شامل پیشنهاد پرواز، رستوران، پوشاک، گردشگری، زیبایی ، پزشکی و سلامت و ... را در قسمت مراکز خدمات در وب‌سایت مشاهده کنید.

دریافت امتیاز از هر خرید و دریافت خدمات
با هر خرید و یا دریافت خدمات، امتیازهایی به شما تعلق می‌گیرد که با دریافت امتیاز لازم به رتبه بالاتر ارتقاء پیدا کنید و خدمات و تخفیفات بیشتر دریافت نمایید.

شرایط تمدید و تعویض کارت هوشمند
با پایان انقضا کارت هوشمند در صورت فعالیت داشتن با کارت هوشمند این کارت به صورت رایگان تمدید می گردد و یا در صورت مفقودی تا یک مرحله رایگان مجدد کارت صادر میگردد.

ارتقاء کارت هوشمند سیمرغ به رتبه بالاتر
کلیه کاربران کارت هوشمند سیمرغ با کسب امتیاز لازم و ارتقاء به کارت بالاتر تعویض کارت به صورت رایگان انجام میگردد و یا میتوانند با پرداخت هزینه کارت های بالاتر کارت خود را ارتقا دهند.

تخفیف ویژه دریافت خدمات پرواز، گردشگری و مهاجرت
کلیه کاربران کارت هوشمند سیمرغ با داشتن این کارت از تخفیف ویژه نقدی در زمان خرید، علاوه بر بازگشت نقدی خرید به حساب بهره مند میگردند

بلیط و کارت پرواز هوشمند
برای اولین بار در ایران کارت هوشمند سیمرغ به عنوان بلیط و کارت پرواز هوشمند برای پروازهای هواپیمایی صبا در کلیه فرودگاها و پروازهای داخلی و به زودی در خارج از کشور که پرواز دارند قابل استفاده می باشد.( این خدمت به زودی فعال و در اختیار کاربران قرار می گیرد)

 عضویت در باشگاه کاربران سیمرغ
کلیه کاربرانی که دارای کارت هوشمند سیمرغ هستند به صورت رایگان عضو باشگاه کاربران سیمرغ شده و از خدمات باشگاه کاربران بدون محدودیت میتوانند بهرمند شوند.

پوشش بیمه حوادث رایگان
کلیه کاربران کارت هوشمند سیمرغ تا زمان اعتبار کارت هوشمند به صورت رایگان و نامحدود تحت پوشش بیمه حوادث در سراسر دنیا قرار میگیرند .

  

مزیت ها و خدمات رقابتی کارت هوشمند سیمرغ:

 • حذف کاغذ و بلیط کاغذی و کارت پرواز برای پروازهای هواپیمایی صبا و آژانسهای مسافرتی و مراکز فرهنگی و تفریحی طرف قرار با گروه هوانوردی سیمرغ
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های عمومی و آموزشی هوانوردی طرف قرارداد گروه هوانوردی سیمرغ در سراسر کشور
 • دسترسی راحت و سریع به خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری مسافرتی ، اقامتی و مهاجرتی با کارت هوشمند سیمرغ بدون محدودیت و با تخفیف در سراسر کشور.
 • قابلیت دریافت خدمات رفاهی، تفریحی و سرگرمی در پایانه حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند سیمرغ برای مسافران و کودکان مسافران
 • داندگان کارت VIP  سیمرغ امکان معرفی یکی از اعضا خانواده درجه یک برای استخدام در مجموعه بعد از قبولی در مصاحبه ورودی گروه هوانوردی سیمرغ و شرکتهای زیر مجموعه را داند.
 • دریافت خدمات اینترنت پرسرعت رایگان در فرودگاه داخلی برای مسافران و  کاربران کارت هوشمند سیمرغ
 • ارائه خدمات ویژه تشریفاتی و پذیرایی در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند سیمرغ به صورت رایگان بر اساس رتبه کارت هوشمند
 • ارائه خدمات بیمه در بخش های مختلف هوانوردی و عمومی همراه با تخفیف ویژه و پوشش بیمه حوادث رایگان برای کلیه دارندگان کارت هوشمند سیمرغ در زمان اعتبار کارت .
 • ارائه خدمات ویژه به ورزشکاران، هنرمندان و دانشجویان در فرودگاه و سفرهای هوایی
 • قابلیت رزرو هتل و مراکز اقامتی و ترانسفر های طرف قرارداد با گروه هوانوردی سیمرغ همراه با تخفیفات ویژه
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران کثیرالسفر در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند سیمرغ
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران بیمار در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند سیمرغ
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران ناتوان جسمی ،جانباز و خانواده های معظم شهدا در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند سیمرغ
 • استفاده از کارت هوشمند سیمرغ به عنوان کارت شناسایی سیستمی و خدماتی و کارت پرواز مسافر در فرودگاه
 • قابلیت اتصال به نرم افزار های خدمات حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRMشرکت حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRM شرکتهای هواپیمایی، خدمات گردشگری ، رفاهی ، اقامتی و ترانسفر
 • تخفیف در فروشگاها و مراکز اقامتی، خدماتی ، تفریحی و خرید و مجموعه های ورزشی و رفاهی طرف قرارداد گروه هوانوردی سیمرغ.

 

برنامه کنترل کیفیت کارت هوشمند سیمرغ :

پورتال کارت هوشمند سیمرغ با فناوری روز دنیا و شبکه بانکی کشور مطابق بوده و از پیشرفته ترین ابزار بهره گرفته شده که ضریب امنیتی برای حفظ اطلاعات کاربران و حریم خصوصی در نظر گرفته شده است و با استفاده از ابزار متصل به فناوری در تمام ساعات شبانه روز به کاربران خدمات ارائه می نماید.در طول شبانه روز واحد پشتیبانی خدمات پاسخگو کاربران خود هستند .

گروه پشتیبانی سیمرغ 24 ساعته پاسخگوی مشترکان و مجموعه های خدماتی متصل به سامانه کارت هوشمند سیمرغ می باشند.با عضویت خود و خانواده در جمع اعضای گروه کارت هوشمند سیمرغ با خیالی آسوده بهترین و متفاوت ترین خدمات را دریافت نمایید.

 

توجه:سرویس های رایگان برای کاربران بر اساس رتبه کارت هوشمند ارائه میگردد و به همین منظور جهت دریافت کلیه مزایاها و تخفیفات ویژه کارت هوشمند سیمرغ لطفا خدمات مورد نیاز خود را از طریق سایت یا پشتیبانی مجموعه درخواست نمایید تا شامل دریافت سرویس های رایگان و تخفیفات ویژه در طول سفر و خدمات دریافتی خود شوید .

 

**دارنده این کارت هوشمند تا سقف 60 درصد تخفیف در خدمات دریافت می نماید**

 

بخش سیستم بانکی کارت هوشمند سیمرغ فقط شامل کارتهای هوشمند طلایی، نقره ای و برنزی می باشد که به زودی فعال و در اختیار کاربران دارای این کارتها قرار میگیرد.

 

 کاربران می توانند با سفارش این کارت هوشمند و بانکی با عضویت در خانواده بزرگ سیمرغ متفاوت ترین خدمات را رایگان و یا مناسبترین قیمت در سراسر کشور دریافت نمایند 

 

کارت هوشمند سیمرغ همواره سیاست ارائه بهترین خدمات عمومی، رفاهی، سفر و مهاجرت را برای مسافران و کاربران عادی و ویژه خود در سراسر کشور و پروازهای داخلی و خارجی دارد و شبانه روز پاسخگو نیازهای کاربران خود هستیم

 

ارتباط با پشتیبانی خدمات کارت هوشمند سیمرغ

آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد ده

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
کد محصول product_49
50,000,000ریال

Search