به سایت هلدینگ هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr

کالایی در سبد نیست

سبد گردانی مالی هوانوردی

سبد گردانی مالی در صنعت هوانوردی توسط گروه هوانوردی آراد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بيشتر افراد جامعه براي حفظ ارزش پول و سرمايه ي خود در يكي از بازارهاي مالي سرمايه گذاري مي كنند. افزايش ثروت و دستيابي به رفاه بيشتر در سايه تصميم گيري درست و انتخاب روش سرمايه گذاري مناسب است. آيا شما تا به حال سرمايه گذاري در بازار بورس و بهره مندي از روش سبدگرداني سهام را امتحان كرده ايد؟ درست است كه بازار سهام و پتانسيل هاي آن در بين عموم افراد جامعه به خوبي جا نگرفته است اما آنچه در اين بين از اهميت زيادي برخوردار است انتخاب سبدگردان معتبر و متخصص در بازار سرمايه است.

 

 

سبدگرداني هوانوردی چيست؟

شايد كلمه سبدگرداني سهام يك واژه ي ساده باشد و افراد فقط با ديد بازدهي چند درصدي سرمايه خود در زمان كمي به آن بنگرند. در واقع سبدگرداني هوانوردی فراتر از اين موضوعات ساده است و اگر به زبان ساده و عاميانه بخواهيم توضيح دهيم، سبدگردان هوانوردی مقدار سرمايه اي كه شما براي بازار سرمايه در نظر گرفته ايد از شما مي گيرد و شما را كاملا با ريسك و نوسانات بازار آشنا مي كند و در صورت سودآوري با سود سرمايه گذار شريك مي شود. نكته ها و موضوعات مهمي در سبد گردان حائز اهميت هستند كه در ادامه به آن ها مي پردازيم.

 در بازار سرمايه هوانوردی يكي از مفاهيم جالب و پر بازده، سبدگرداني است كه به معني سپردن مديريت سرمايه خود به فرد سبدگردان فعال در صنعت هوانوردی است و اين فرد با دانش و تخصصي كه دارد سرمایه گذاری در پروژه های هوانوردی و یا سهامي را براي شما خريد و فروش مي كند و شما در سود سهام شريك مي شويد. سبدگرداني هوانوردی يا مديريت پرتفو توسط كارشناسان حرفه اي بازار سرمایه انجام مي شود و مديريت سبد با توجه به ويژگي هاي سرمايه گذار مانند سطح ريسك پذيري، مقدار سرمايه و سبد مناسب انجام مي شود و مناسبترین سود را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.

 

مزاياي سبدگرداني هوانوردی چيست؟

 

مزاياي سبدگرداني در صنعت هوانوردی بيشتر براي افرادي كاربرد دارد كه تازه وارد بازار سرمايه شده اند و آشنايي كاملي با نوسانات مالی و سرمایه، شركت هاي سهامدار، روند سرمایه گذاری و ... ندارند و مهمتر از همه وقت كافي براي يادگيري سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی و موضوعات مرتبط با آن را ندارند. اين افراد مي توانند از تخصص سبدگردان فعال در هوانوردی استفاده كنند و به جاي اينكه خود سبدگردان سرمایه خود باشند اين كار را به افراد خبره و متخصص مي سپارند. شما وقتي از خدمات سبدگردان استفاده مي كنيد قطعا ريسك كاهش و از دست دادن سرمايه را ندارد و افرار با بررسي هاي دقيق بازار سرمايه و دانش بالا در خصوص گزارشهاي مالي و اخبار مرتبط با سرمايه و ... مديريت مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی برای شما را بر عهده مي گيرند.

بهترين شركت سبدگرداني كدام است؟

وقتي مي خواهيد در صنعت هوانوردی، سرمايه گذاري كنيد و نمي خواهيد مديريت سرمایه خود را در دست بگيريد، قطعا به دنبال پيدا كردن بهترين شركت سبدگرداني در هوانوردی هستيد. شركت هاي كه به كار سبدگرداني هوانوردی مشغول هستند در بازه ي مختلف، عملكرد متفاوتي دارند و چندين ماه بازدهي مثبت داشته باشند و خوب كار كنند و ممكن است در يك رده زماني خاصي بازده پاييني داشته باشند.
مرکز سرمایه گذاری هلدینگ هوانوردی آراد  برای اولین بار در ایران این افتخار را دارد که در پروژه های مختلف هوانوردی مشارکت نموده و همکاری همه جانبه ای با شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های فعال در صنعت هوانوردی و فرودگاها داشته باشد و خدمت رسانی متفاوتی را داشته باشد .

آيا تضميني براي سودآوري سبدگرداني در صنعت هوانوردی وجود دارد؟

با توجه به اينكه سبدگرداني هوانوردی و توجه به نوسانات مالی و ارزی فعاليت مي كند پس با اين حال هيچ شركتي نمي تواند تضمين كند كه حتما با روش مديريت سرمایه گذاری مي توان به سودآوري رسيد. شركت هايي كه تضمين سود آوري مي كنند كاملا غير قانوني است. سبدگرداني هوانوردی و صندوق هاي سرمايه گذاري در خصوص سودآوري متفاوت هستند و برخي از اين صندوق ها سوداوري را تضمين مي كنند. فردي كه مديريت مالی و سرمایه شما را بر عهده مي گيرد بايد شرايط فعلي بازار را براي شما شرح دهد و لا علم به عملكرد خوب بازارگردان تصميم نهايي خود را بگيريد.

 

شرايط سبدگرداني هوانوردی چيست؟

 ابتدا بهتر است بدانيد كه سبدگرداني هوانوردی توسط اشخاص حقوقي انجام مي شود و مي توانند فعاليت كنند. پس اطمينان از داشتن شرط اصلي سپردن سرمايه به سبدگردان است.
هر سبدگرداني موظف است تا تمام توافقات بين خود و سرمايه گذار را به طور كامل در قرارداد درج كند. اگر هدف سرمايه گذار بلند مدت باشد، سبدگردان در صنعت هوانوردی مي تواند مديريت بيشتر و بهتري داشته باشد و سرمایه گذاری بهتری را اولويت قرار دهد كه بلند مدت و سودآور هستند.
ممكن است سبدگردان هوانوردی كارمزدي را از قبل با سرمايه گذار توافق كند و يا اينكه درصدي از سود را با توافق طرفين دريافت كند. برخي از شركت براي سبدگرداني، مقدار حداقلي را براي سرمايه گذاري تعيين مي كنند و اين مقدار با توجه به سياست هاي شركت متفاوت است. تمام شرايط به صورت قانوني و زير نظر کارشناسان مجموعه انجام مي شود.
براي سود سبدگرداني مقدار مشخصي وجود ندارد چون نوسانات بازار غير قابل پيش بيني مي باشد. اما بيشتر شركت ها سعي مي كنند تا سود سبدگردان بيشتر از سودهاي بانكي باشد، تا هم سرمايه گذار و هم سبدگردان تلاش خود را معطوف سودآوري و بازدهي بالا كنند.

گروه هوانوردی آراد تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران و سرمایه گذاران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی و مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری در زمینه هوانوردی کشور بوده و این تلاش ها ما را یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی گروه هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

Search