به سایت هلدینگ هوانوردی آسمان خوش آمدید.

faarenfrderuestr

کالایی در سبد نیست

آشنایی با هواپیمایی سیتار ایر

آشنایی با هواپیمایی سیتار ایر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شركت هواپيمائي سیتار در سال 1398 تاسيس و فعاليت رسمي و پروازي خود را در کشور ترکیه شهر ازمیر آغاز نموده است. هم اكنون كه در آستانه اولین سال آغاز به كار رسمي اين شركت قرار داريم، بدون اغراق بايد اذعان نمود كه همفكري و همكاري بي دريغ بخش خصوصي به شايستگي به ثمر نشسته و علي رغم تمامي مشكلات و چالشهاي بين المللي، اين هواپيمائي به آينه تمام نماي مشارکت بین دو کشور ایران و ترکیه تبديل شده است. در اين مجال به اختصار به مهترين اهداف تاسيس اين شركت و برخي از دستاوردها و اقدامات صورت پذيرفته در طول زمان گذشته اشاره خواهد شد :


1. تقويت خطوط ارتباطي پروازی بین ایران و ترکیه
با توجه به جايگاه ويژه فرهنگي، اقتصادي، صنعتي و گردشگري كشور، گسترش راههاي ارتباطي اين ترکیه با ساير مناطق كشور عزیزمان ایران از اهميت ويژه اي برخوردار است؛ لذا بر اساس يك برنامه كوتاه مدت، تقويت خطوط هوائي اين مناطق با ساير مراكز مهم گردشگري و اقتصادي كشور در دستوركار هواپيمائي سیتار قرار گرفت. همچنين علاوه بر پروازهاي استانبول - تهران – تبريز ، شیراز- اروميه - مشهد - کیش – اردبيل، مراكز اين استانها نيز متصل گرديده و در آينده نيز به ساير مناطق كشور گسترش خواهد يافت.

2. تقويت خطوط پروازي بين المللي
شرکت هواپیمایی سیتار با هدف مشتری مداری و درآمدزایی با شناسایی بازار های هدف اقدام به راه اندازی مسیرهای مختلف درون مرزی از فرودگاههای بین المللی امام خمینی (ره) شهید مدنی تبریز و همچنین شهید هاشمی نژاد مشهد و شهر های بزرگ نموده و درصدد توسعه این پروازها در آینده نزدیک می باشد.

3-استفاده از ایمن ترین ناوگان
هواپیمایی سیتار با استفاده از بهترین و به روز ترین و امین ترین ناوگان در کلیه مسیر های داخلی و خارجی خدمت رسانی می نماید و بازدید های دوره ای را سر لوحه کار خود قرار داده است و همیشه از تجهیزات اصل و طول عمر بالا بهره بده و تیم فنی مهندسی مجموعه با تمام توان خود سفر ایمنی را برای مسافران ایجاد می نمایند

4-ارتقاء خدمت رسانی ما
هواپیمایی سیتار همیشه در تلاش است با استفاده از نیرو های زبده و کارآمد و انجام آموزشهای دوره ای و نظارت دقیق به خدمت رسانی مسافران و استفاده از فناوری های روز دنیا همیشه سطح کیفی خدمت رسانی خود را ارتقاء داده و بهترین سفر و به یادماندنی ترین خاطرات را برای مسافران گرامی خود رقم بزندد.

شرکتهای پروازی زیر مجموعه هواپیمایی سیتار

  • هواپیمایی مسافربری سیتار
  • هواپیمایی کارگو سیتار
  • ایر تاکسی هوایی سیتار
  • هواپیمایی تشریفاتی سیتار
  • خدمات هلیکوپتری سیتار