به سایت هلدینگ هوانوردی آسمان خوش آمدید.

faarenfrderuestr

کالایی در سبد نیست

گروه هواپیما سازی آسمان

گروه خدمات هواپیما سازی آسمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

صنعت هواپیماسازی یکی از حساس‌ترین و در عین حال مهمترین صنایع است.گروه خدمات هواپیماسازی و خدمات پشتیبانی هواپیمایی آسمان در تلاش برای رسیدن به بهترین فناوری هواپیما سازی در دنیا و خدمات پشتیبانی هواپیما های تجاری و سبک را در دستور کار خود دارد و مدیران ایم مجموعه تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار گرفته اند.

 

صنعت هوایی یکی از عوامل مهم توسعه‌یافتگی کشورها محسوب می‌شود که در این راستا برخی از کمپانی‌های بزرگ از جمله بوئینگ و ایرباس توانسته‌اند گوی رقابت را بربایند و مجموعه های کوچکتر نیز از این رقابت در تلاش هستند که بخشی از بازار هوانوردی در ایران و منطقه را در اختیار بگیرند .

در ایران بخاطرشرایط خاصی که دارا می باشد نیاز به هواپیما برای پرواز های منطقه ای با ظرفیت کم می باشد که مجموعه آسمان در حال اجرا و پیاده سازی اولین شرکت هواپیما سازی تجاری خصوصی در ایران می باشد که پاسخگو نیاز های شرکتهای هواپیمایی کوچک و ایر تاکسی داخلی باشد.

گروه هواپیما سازی آسمان با استفاده از فناوری روز دنیا در حال طراحی و ساخت هواپیماهای متوسط و کوچک برای پروازهای منطقه ای و ایرتاکسی در ایران می باشد و به زودی محصولات خود را معرفی و ارائه می نماید.

با ما همراه باشید

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان هلدینگ هوانوردی آسمان طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9227170721(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید