به سایت هلدینگ هوانوردی آراد اولین مرکز هوشمند خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

faarhyenfrdeitjaruestr


کالایی در سبد نیست

بازرسی هواپیما قبل خرید

خدمات بازرسی هواپیما قبل خرید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بازرسی قبل از خرید

مشاوران ما می تواند این نظارت را برای خرید انواع هواپیما و بالگرد را در داخل و خارج از ایران داشته باشند. یکی از متخصصان ما در این قسمت اشاره می کند که SVP در هواپیمایی یک نقطه دیگر در روند خرید می باشد که یک مشاور باتجربه می تواند هزینه هایی را که تاکنون به آن ها بدون توجه بودید تخمین بزند. از این مرحله به سادگی نگذرید. با استفاده از متخصص مکانیک و موتور هواپیما شما می توانید این فرایند را انجام دهید. حتی بهتر است که از یک متخصص در مدلی خاص استفاده نمایید. بازرسی از هواپیما به شما لیستی از کمبودها و اختلافات در صورت وجود را نشان می دهند که به وسیله آن می توانید هزینه اصلاح هریک را بدست آورید. این فهرست می تواند مبنایی برای هرگونه رفع نقص و یا مذاکره برای کاهش قیمت باشد.

تیم کارشناسی ما تمام توان خود را برای بررسی و ارزیابی هواپیما و بازدید از تمام بخش های هواپیما و بالگرد را قبل از خرید انجام دهد و قیمت واقعی و هزینه های احتمالی هواپیما را براورد نموده و در اختیار خریدار قرار دهد.

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای خدماتی،مالی و سرمایه گذاری  در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی و فرودگاهها ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت حضوری ، آنلاین و تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با هلدینگ هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9228516799(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

Search