به سایت مرکز تجارت هوانوردی خوش آمدید.

faarenfrderuestr

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

هوشمند سازی مجموعه هندلینگ

هوشمند سازی مجموعه هندلینگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعریف عمومی خدمات فرودگاهی

پل ارتباطی و واسطه ای بین ایرلاین و مسافران که زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و بر طبق قوانین و دستورالعملهای بین المللی یاتا و ایکائو اقدام به انجام عملیات مربوط به هر پرواز طبق قرارداد فی مابین ایرلاین و شرکت خدمات فرودگاهی می نماید می باشد.

تعریف ارائه شده در دستورالعمل تاسیس شرکتهای خدمات زمینی فرودگاهی (هندلینگ ) از سوی سازمان هواپیمایی کشوری

ماده 2 و 3 : شرکت خدمات زمینی فرودگاهی به شخص حقوقی اطلاق می شود که از سازمان هواپیمایی پروانه بهره برداری در یک یا چند فرودگاه را دریافت داشته و تصدی امور اداره ، نگهداری و بهره برداری خدمات زمینی فرودگاهی را به عهده دارد که شامل تامین و تعمیر و نگهداری وسایل و تجهیزات ، تامین نیروی انسانی مجرب ، جابجایی مسافر و بار ورودی و خروجی از هواپیما به پایانه و بالعکس ، سوار و پیاده کردن مسافر، تخلیه و بارگیری ، حمل افراد بیمار و معلول و سالخورده ، انجام تشریفات مسافر ورودی و خروجی در پایانه ها ، قبول و پذیرش بار خروجی و تحویل بار ورودی به صاحب بار ، جابجایی و هدایت تجهیزات مورد نیاز هواپیما جهت خدمت رسانی ، نظافت هواپیما ، نگهداری اشیای گمشده می گردد.

نوع فعالیت

نوع فعالیت شرکت خدمات فرودگاهی (هندلینگ) مبنی بر ارائه ی خدمات مسافر و بار همراه ، خدمات کنترل بارگیری ، خدمات هواپیما ، خدمات بار و پست ، خدمات کترینگ ، و خدمات سوختگیری و ... می تواند باشد.

که البته لازم به ذکر است که برخی از خدمات فوق میتواند به چند شرکت خدماتی تخصصی کوچکتر تقسیم و محول شود که بنا به قرارداد فی مابین شرکتها قابل اجرا می باشند.

 

ما با تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی ، متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

تلفن: 2191010209(98)+

موبایل: 9227170721(98)+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید