به سایت مرکز تجارت هوانوردی خوش آمدید.

faarenfrderuestr

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ثبت نام برای استخدام هوانوردی

ثبت نام برای استخدام در مجموعه های هوانوردی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درخواست استخدام و موفقیت در آزمون استخدامی هوانوردی

بهره گیری از مشاوره استخدام و مشاوره شغلی در هوانوردی می تواند موفقیت شما در مصاحبه های شغلی هوانوردی و جلب رضایت مدیران خود را افزایش دهد.
در بخش ثبت درخواست برای استخدام درباره چگونگی برخورد در مصاحبه های شغلی به شما کمک می کنند و در مشاوره استخدام به شما می آموزند که برای آن که با اعتماد به نفس تر به نظر بیایید، چه نکاتی را باید در نظر بگیرید.  

 

ارزیابی شغلی و معرفی به مجموعه ها متناسب با نیازهای شغلی مجموعه ها

با استفاده از خدمات مشاوره شغلی و آموزش و معرفی ما شاه کلید موفقیت در آزمون‌ ها و مصاحبه‌ های شغلی هوانوردی در دستان شما خواهد بود.بسیاری از افراد در پایان عمر خود بیشترین گله و شکایت را از شغلی دارند که انتخاب کرده‌ اند و زندگی خود را هدر داده‌ اند.
اصلی‌ ترین حرف این افراد این است که کاش کسی بود که در ابتدای کار به ما می‌ گفت چه کنیم و یا باید چه چیزهایی را آگاهی داشته باشیم و بر پایه استعداد و علاقه ما به ما پیشنهاد می‌ داد. افسوس که گاهی خیلی دیر است!!!
اما اگر در ابتدای راه هستید و یا عدم رضایت شغلی برای استخدام روحیه شما را در آستانه ویرانی قرار داده است، در انتخاب راه خود دقت بیشتری داشته باشید.

ما در تلاش هستیم بهترین راهکارها را برای استخدام سریعتر شما در مجموعه های هوانوردی رقم بزنیم و در صورت نداشتن اطلاعات کافی با ارائه آموزش های لازم و مورد نیاز این مسیر برای شما هموار گردد.

 

شما در این بخش اگر دوره های مورد نیاز در مجموعه های هوانوردی را گذرانده اید و مدارک مورد نیاز را کسب نموده اید و منتظر استخدام در مجموعه های هوانوردی هستید می توانید اطلاعات خود را برای ما ارسال نموده و بعد از ارزیابی و مذاکره با مجموعه های هوانوردی در صورت نیاز شما به این مجموعه ها معرفی نموده و بعد از موفقیت در مصاحبه مجموعه ها در این شرکت ها شروع به کار شده و مشغول شوید.

 

توجه داشته باشید برای هر بخش از گزینش که میخواهید درخواست استخدام دهید باید به صورت جداگانه ثبت نام فرمایید و محدودیتی برای تعداد واحد ها وجود ندارد و بعد از ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام به قسمت ثبت اطلاعات متقاضیان رفته و اطلاعات خود را کامل وارد فرمایید و کد پیگیری پرداختی را در قسمت مربوطه ثبت نموده تا همکاران ما در کمترین زمان درخواست شما را انجام دهند.

درخواستهایی که ثبت نام نشده باشند ترتیب اثر داده نمیشود و حذف میگردد.

 

هزینه ثبت نام در پایین درج شده است با پرداخت هزینه ثبت نام و پر کردن اطلاعات به صورت دقیق و کامل همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پرونده اجرایی شما را تکمیل نموده و به بخش های مربوطه ارجاع داده می شود و امید است در کمترین زمان شغل مناسب شما ایجاد شده و فعالیت خود را آغاز نمایید.

 

توجه: در صورت عدم استخدام در مجموعه هوانوردی بنا به هر دلیلی بجز در صورت کم کاری و یا کوتاهی و یا ایجاد مشکلات اخلاقی و خارج از عرف جامعه خود کاربر هزینه به صورت کامل عودت داده میشود

 

 

کد محصول product_28
ریال1,000,000